Instagram media viewer

Information related to #kruje

Syze dielli modelet me te reja Me xham organik dhe filter mbrojtes Nga 3000 Leke /1500 Leke Porosit Tani 0674475206 📲📲 #tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #rubik #rreshen #lezhe #lac #kruje #fushkruje #

18 0 Mar 17, 2018

Samsung J7 Verizon, model i 2017. Gjendje përfekte 3 Muaj Garanci Cmimi 19.500 Lekë Parametrat: Ekrani 5.5 Inch OS Android 7.0.1 RAM 2GB Memorie 16GB Kamera kryesore 8MP Kamera dytësore 5MP CPU Octa-Core 2.2GHz Bluetooth 4.2 Bateri 3300 mAh Dërgesa kudo në Shqipëri, pagesa pasi merr produktin Na kontaktoni në INBOX, ose Tel/Whatsapp 068 356 7492 #samsungj7 #samsungverizon #verizon #samsungj7v #2017 #samsungj7verizon #silver #telefonaneshitje #shitje #shesimtelefona #durres #kavaje # #kukes #kruje #koplik #vlore #currila #vollga #tepelene #pogradec

25 0 Mar 17, 2018

On the trail of Skanderberg #albania betahaus tirana #kruje #coworking

29 0 Mar 17, 2018

*Caption that makes me sound intellectual and ~*artisy*~* Tbh, just super happy that I got to explore another cool city and castle with a great friend, evismarku #albania #adventure #kruje #kalajakrujes #saturday #saturdayadventures #thanks #pcv #pcalbania #pcvlife #explore #castle #krujecastle #skanderbej #albanianhistory

52 3 Mar 17, 2018

Jeni pergatitur per ditet me diell 😎☀️😍 Syze dielli modelet me te reja Me xham organik dhe filter mbrojtes Nga 3000 Leke /1500 Leke Porosit Tani 0674475206 📲📲 #tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #rubik #rreshen #lezhe #lac #kruje #fushkruje #

25 0 Mar 17, 2018

Jeni pergatitur per ditet me diell 😎☀️😍 Syze dielli modelet me te reja Me xham organik dhe filter mbrojtes Nga 3000 Leke /1500 Leke Porosit Tani 0674475206 📲📲 #tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #rubik #rreshen #lezhe #lac #kruje #fushkruje #

26 0 Mar 17, 2018

Parfumet me te mira per femrash dhe meshkuj Vetem 2000 Leke 📲📲🛍☃️🌺🎇 #Porosit #Online #tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #rubik #rreshen #lezhe #lac #kruje #fushkruje #

24 0 Mar 17, 2018

Jeni pergatitur per ditet me diell 😎☀️😍 Syze dielli modelet me te reja Me xham organik dhe filter mbrojtes Nga 3000 Leke /1500 Leke Porosit Tani 0674475206 📲📲 #tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #rubik #rreshen #lezhe #lac #kruje #fushkruje #

79 0 Mar 17, 2018
Purplesta.com © 2017. Website is based on Instagram API, images, photos and media information displayed on this website is owned by Instagram.