Instagram media viewer

Information related to #longhair

#Repost ada_herbs ( get_repost) ・・・ Rezultati i klientes sone qe ka perdorur Kombinimin Vajor permban, vaj avokado , vaji kastori , vaji rozmarine, vaji hithre,vaji kokosi, vaji bajame, vaji lini ; si dhe vlera te tjera ushqyese sic vitamina E ,A,C ne trajte vajore si dhe proteina bimore pjese e formules sone ADA Herbs Kombinimi rigjeneron totalisht flokun duke:Stimuluar rritjen e flokut; Dendeson flokun dhe rrit volumin; Parandalon renien; Redukton dhe parandalon thinjat;Jep shkelqim e butesi; Thekson ngjyren; Rigjeneron fibrat e flokut; Eleminon majat e djegura; Eleminon zbokthin, mykun, si dhe sëmundjet e lëkurës në skalpin e kokës (infeksionet, dermatitet, ekzemat etj );Mbron flokun nga nxehtesi te jashtme si pjastra (apo paisje te tjera stilimi) dhe rrezet djellore UVA dhe UVB Nje trajtim i cili zgjat 6 muaj dhe e ka masen 600 ml kushton 85 mije lek te vjetra. Dergesat ne Tirane behet nepermjet asistenteve tane ne adresat tuaja. Nderkohe per klinentet nga rrethet apo jashte shqiperis dergesat behen nepermjet Postes Shqiptare, pa tarif shtese. Per informacion te detajuar na shkruani ne inbox. Per porosi ju mirpresim ne nr e kontaktit 0695857276. REZULTATI ESHTE GARANCIA JONE ! #kombinim_vajor #garanci #bio #organic #healthy #natural #beauty #natura #hair #hairstyle #haircut #blond #brown #black #color #short #look #ombre #longhair #curls #love #boy #fashion #blue #new #instahair

5 0 Dec 12, 2017

Good morning fam. ❤💙💖 Sorry for my absence but I'm back fully. . . This review came in last week, made me laugh so hard 😉😉. Thank you for your patronage love 😘😘 . Place your order and get it delivered same or next day. . . . DM or Call 07019812212 . . . Also remember to tell a friend, to tell a friend about the wonders of Tedi Coconut Oil . . . #coconutoil #coldpressed #coldpressedcoconutoil #haircare #hair #skincare #naturalhair #longhair #beautiful #skin #tedibeautyhub #onlinestore #lagos #nigeria #beauty #makeupinlagos  #makeup #luxury #follow #TediBeautyHub

5 0 Dec 12, 2017

Amber did this beautiful color looks like caramel swirl, just in time for Christmas. 🎄

0 1 Dec 12, 2017

Anyone up for a round of Pack-Man on a Tuesday?

0 1 Dec 12, 2017
Purplesta.com © 2017. Website is based on Instagram API, images, photos and media information displayed on this website is owned by Instagram.