Instagram media viewer

Information related to #shkoder

Spilat “Cat Lover”, “Hello Kitty” tek in__accessories Shfleto per te pare nga afer➡️📲————————————- ———————————————————————- Dergesa ne cdo qytet📦📭 ❣️POSTA FALAS❣️ _____________________________________________ _____________________________________________ 📍Na gjeni ne rrugen Egnatia, rruga kryesore qe te con nga Blu Stari per tek Tatimet (ngjitur me kazinon ADMIRAL) DURRES📍———————————————————————- #fashion #fashionblogger #style #accessories #durres #inaccessoriesdurres #albaniastreetstyle #tiranastreetstyles #tiranastreetstyle #beauty #details #tirana #elbasan #vlore #shkoder #korce #durres #tirane #lezhe #shkoder #korce #shengjin #pogradec #vlore #saranda #tiranadaystyle

49 0 Sep 25, 2018

Shkodra ju përshendet 😍 Video shkodra_byair #shkoder #shkodra #albania #goproshkodra shkoder.info

46 0 Sep 25, 2018

Shitet Renault Koleos Full Extra 2.0 Nafte Viti 2012. Cmimi 6800 Euro (i disktutueshem) Nr kontakti 0684815400 Detajet i gjeni ne linkun ne Bio #cars #albania #tirana #shkoder #durres #lezhe #berat #vlore #kukes #sarande #mercedes #vw #volkswagen #bmw #benz #audi #ford #fiat #skoda #volvo

7 0 Sep 25, 2018

💣 Cmimi: 30€🔥🔥🔥 🔘 Super cilesi, multifunksionale dita & data aktive, varese dore dhurate 🎁 🔘 Porosit ne insta-direct 🔘 Posta falas brenda Kosoves⠀ 🔘 Shqiperi posta 3€

43 1 Sep 25, 2018

💣 Cmimi: 30€🔥🔥🔥 🔘 Super cilesi, multifunksionale dita & data aktive, varese dore dhurate 🎁 🔘 Porosit ne insta-direct 🔘 Posta falas brenda Kosoves⠀ 🔘 Shqiperi posta 3€

15 1 Sep 25, 2018

🛍 Parfume per gjitha moshat femra meshkuj dhe femije mund ti gjeni tek ne .. Parfumet Genie vet nga emri jane Xheni si nga cilesia ashtu dhe nga cmimet..Genie Collection te prodhuara nga duart e mrekullueshme Arabe po pushtojne boten me aromen e mrekullueshme te te gjitha markave me te njohura Globale... Apo kerkon te besh koleksion te parfumeve tua te preferuara ? Ketu do gjesh kenaqesine e aromes dhe te kuletes tuaj 😁.. 👇 ____________________________ E njejta arome origjinale ✔ e prodhuar nga esencat Franceze ORIGJINALE ..Markat GLOBALE me permasa te vogla dhe cmime te mahniteshme nga Genie Collection. Kontakto ne📥 DM ose ☎️ whatsApp👉📲00355699935160 ______________ #eaudeparfume _______________ Parfume që ideohen, dizenjohen dhe prodhohen në Mbretërinë e Arabisë Saudite. E çertifikuar me ISO 9001 per cilesi.. #eaudeparfum 💸pagesa pas pranimit🛒 Ju a dërgojmë produktet tona në shtëpinë tuaj, me postë të shpejtë dhe të garantuar. #bli #online #onlineshop #tirane #parfume #arome #instagood #instagram #parfume #blionline #parfume_s_s__online #albanian #tirana #perfumelovers #perfumeoftheday #porosittani📥 #instaparfum #fragranceoftheday #blejonline #onlineshopping #parfume_s_s__online #perfumephoto #shopping #blejonline #shqiperi #perfumery #perfumista #tirane #albania #shkoder

44 1 Sep 25, 2018

Found a #perfectplace in #albania #skadar #shkoder #coffeebar

33 2 Sep 25, 2018
Purplesta.com © 2017. Website is based on Instagram API, images, photos and media information displayed on this website is owned by Instagram.