Instagram media viewer

Information related to #shkoder

Moov ivory ret 60x60 #pllaka #shkoder #madeinitaly

0 0 Mar 19, 2018

50 Albanian Lek 1976🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 Check out my YouTube channel (Will's Coins N'Bills) to see more cool money from Albania and the world. #albania #albanian #albania🇦🇱 #tirana #tirane #tiranë #berat #korçë #shkoder #shkodër #vlore #fier #gjirokaster #saranda #sarande #sarandë #lushnje #elbasan #kruje #kamez #patos #lezhë #lezhe #shqip #shqipe #shqiptar #shqiptare #communism #willscoinsnbills

31 0 Mar 19, 2018

Nuk e ke kryer kurrë testin ndaj HIV? Ke kryer marrëdhënie të pa-sigurta? Ke injektuar drogëra përmes së njëjtës age? Stili yt e jetës mund të të ketë çuar në sjellje të rrezikshme? Testi i HIV është një domosdoshmëri për çdo individ. Nevojshëmëria e testimeve të rregullta shtohet në bazë të disa faktorëve. ➡Një jetë seksuale aktive me më shumë partner, ➡Përdorimi i fortë i drogërave apo alkoolit të cilët ulin vëmëndjen dhe vetpërmajtjen ndaj sjelljeve të rrezikshme. ➡Përdoruesit e drogërave me injeksion ➡Individët që përdorin seksin si mjet përfitimi ekonomik. Po ku mund të kryeni testimet vullnetare? Programi Kombëtar ndaj HIV/AIDS parashikon kryerjen e testimeve te shpejta e anonime në 12 Qëndrat e VCT-ve (Zyra se keshillimit dhe testimit vullnetar per HIV) pranë Drejtorive të Shëndetit Publik. #Shkoder #Kukes #Lezhe #Diber #Elbasan #Korce #Fier #Vlore #Gjirokaster #Berat #Durres Për #tirana ka dy qëndra: 1. Drejtoria e Shendetit Publik/ Tirane, rruga Nasi Pavllo, Tirane (duke kaluar kryqëzimin e Liceut, tek Instituti i Higjenës) 2. Instituti i Shendetit Publik, Rr . Aleksander Moisiu, Nr 80, Tirane. Ketu do te drejtoheni prane Programit Kombetar te #HIV/ #AIDS, dhe do te asistoheni nga stafi i ketij Programi. Gjithashtu: #aleancakunderdiskriminimitLGBTI disponon një program mbështetës dhe informues përmes konsultimit online me një specialist të shëndetit seksual përmes faqes soslgbti www.soslgbt.al #stopaids #albania #shqipëri #shqip #gay #gayromeo #tirana #shkoder #durres #Vlore #Fier #saranda #korce #gjirokaster #lezh

14 0 Mar 19, 2018

Hapim sezonin e ri me nje koleksion te mrekullueshem fustanesh.... Jeni te mirpritura 😊. #sallonapparel #fustanemeqera #shkoder #dresses #gorgeousdress #lacedress #handmade #anisacollections #classy😍

66 2 Mar 18, 2018

ULJE ,ULJE 🎺🎺🎉🎉 Canta nga 3500 Leke behen 1500 Leke Porosit tani 📲📲 0674475206 Dergesa ne gjithe shqiperine Tirane transportin falas ,Brenda dites Pagesa cash #tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #dibra

18 0 Mar 19, 2018

👌👌👌💖💖💖 135 TL 👉36/37/38/39/40 numaralar.. #shkoder #monteviedo #melbournelife #wien #minklashes #atomium #arequipa #plovdiv

9 1 Mar 19, 2018

👌👌👌💖💖💖 135 TL 👉36/37/38/39/40 numaralar.. #shkoder #montevideo #krakow #zagreb #malmö #zürich #odessa #unitedkingdom #virginia

9 1 Mar 19, 2018

Syze dielli meshkujsh Me xham organik dhe filter mbrojtes Nga 3000 Leke /1500 Leke Porosit Tani 0674475206 📲📲 #tirana #albania #durres #korca #fier #vlore #shkoder #kuks #saranda #gjirokaster #elbasan #burrel #puke #mirdita #permet #gjirokaster #saranda #skrapar #tropoja #berat #rubik #rreshen #lezhe #lac #kruje #fushkruje #

11 0 Mar 19, 2018

😂😂😂😂😂😂😂😆 #albanian #albania #kosovo #tirana #prishtina #durres #shkoder

22 0 Mar 18, 2018

❤️ #bestfriends #shkoder #prizren

13 0 Mar 19, 2018

🔜💎GÜZELLİKTEN DAHA FAZLASI Jeunesse Global'a özel, genç görünüme yardımcı APT-200™ ile formüle edilmiş NV™, hayranlık uyandıran ve profesyonel airbrush bitişi sağlayan, cildinize mükemmel bir görünüm kazandıran primer, fondöten ve bronzerdan oluşur. SANIYELER IÇINDE KOLAY PROFESYONEL AIRBRUSH GÖRÜNÜMÜ Airbrush olmadan, profesyonel airbrush görünümünü elde edin. NV BB Perfecting Mist Fondöten, cilt kusurlarının görünümünü azaltma ve yüksek kalitede kapatma özelliğine hızlıca kavuşmanızı sağlar. APT-200™ Jeunesse Global'e özel bu gelişmiş polipeptit teknolojisi, cildinizin yeni ve muhteşem parlaklığa kavuşmasına yardım ederek genç bir görünüm elde etmesini sağlar. PHOTO-READY Dünya çapında ün kazanmış profesyonel makyaj sanatçısı tarafından tasarlanmış olan NV, günün belli bir kısmında profesyonel bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. . . #jeunesseglobal #jeunessealbania #porosittani #porosi #porositonline #tirane #transportkudo #shqiperi #kosove #beautycare #oferta #shkoder #kozmetik #durres #elbasan #vlora #fier #diber #shkup #tetova #prishtina #peja #prizren #nv #nvfoundation #güzellik #estetisyen #dermokozmetik #galatasay

15 2 Mar 19, 2018
Purplesta.com © 2017. Website is based on Instagram API, images, photos and media information displayed on this website is owned by Instagram.