Instagram media viewer

Information related to #vlore

| DoubleTap 😈 | —————————— Follow richkids.prishtina ✅ ————————————————————— ⚠️COPYRIGHT INFRINGEMENT INTENDED ⚠️ ⚠️CONTACTS US TO REMOVE POST⚠️ ————————————————— #richkidskosova #prizren #prishtina #gjakova #peja #mitrovica #gjilan #tirana #durres #vlore #albania #kosova #tiranalifestyle #shqipe #tetova #luxury #luxurylifestyle #luxurylife #luxurycars #lux #luxurious #luxuryliving #luxuryhomes #followforfollow #boy #badboy #follow4follow #richkidsofinstagram #richkidskosova #richkidsoftirana #richkidsoflondon

44 0 Jun 21, 2018

Cmimi: 3500 Leke Kamer Me Pasqyre Super Ofert Kamer Pasqyre per makine me infrared filmon dhe naten, e lehete dhe praktike per tu montuar mbi pasqyren aktuale qe keni pa qene e nevojshme qe te hiqni pasqyren, shoqerohet me karikusin dhe aksesoret e montimit. Te dhenat: HD 1080 Pixel Infrared Night Vision Memoria 32 Gb Pranon karte memorie Speaker. Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porisittani📥 #porosittani📥 #porosittani #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blejsigurte #blitani #blingashtepia #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #makina #merrjepal #oferta #pjesmakinash #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #ditelindje #kamera #kamermakine

3 0 Jun 20, 2018

Cmimi: 2500 leke. Super ofert, ore inteligjente DZ09 Bluetooth, me kart sim, per android dhe iphone, te dhenat e ores: Sim Cart, Camera 0.3M ekrani 1.56 inch 240 x 240 pixel, Bluetooth 3.0, Ram 32M, Rom 32M, pranon karte memorie, deri ne 32gb, Bateria 380 mAH, koha e foljes, 3 ore, koha standarte, 180 ore, ora suporton shum opsione. paguaj ne dorzim, transport falas vjen aty ku ndodheni ju. #porosittani #porosittani📥 #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blejsigurte #bleingashtepia #blitani #dyqanonline #dhurata #telefona #tableta #oferta #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #korce #elbasan #shkoder #porosittani📣 #ora #ditelindje #merrjepal

6 0 Jun 20, 2018

Cmimi: 26000 Leke SUPER OFERT CMIMI ME I MIR NE TREG Huawei Honor 8 Lite (2017) I Ri Ne Kuti Version Europian. Garancia 12 muaj. Kerkoni nje Smartfon te vecant dhe elegant me parametra te mira dhe praktik ai eshte Huawei Honor 8 Lite. Parametrat Ekrani 5.2 Inch LTPS IPS Kamera 12 MP HDR Kamera dytsore 8 MP Video 1080P 60fps Ram 3 Gb, Memoria16 Gb pranon karte memorie deri ne 256 Gb Cpu: Octa Core 4x2.1 Ghz & 4x1.7 Ghz Android 6.0 Perditsohet ne 7.0 Rrieti 4G Lte Dual Sim Materiali Alumin Fingerprinter Bateria 3000 mAh. Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porisittani📥 #porosittani📣 #porosittani #porositngashtëpia #porositonline #blionlineblilire #blionline #blitani #blingashtepia #blejsigurte #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #telefona #tableta #oferta #dhurata #okazion #merrjepal #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #shkoder #korce #ditelindje

2 0 Jun 20, 2018

Cmimi: 3800 Leke Kamera Sport Aksion Full Hd 1080p kundrua ujit. Mereni me vete kudo, zhytuni ne thellesi dhe realizoni fotot tuaja dhe videot me te bukura me Kamera Sport Aksion, kundra ujit deri ne 30 metra thellesi fal Kamera Sport Aksion ju mund te beni foto dhe video kur zhyteni ne uji. Bejni momentet me te bukura te jetes sua te pa harrueshme me Kamera Sport Aksion. Te dhenat: Camera: full Hd 1080p Video: 1920*1080 pixel 15 fps 1280*720pixel 30fps Kundra ujit deri ne 30 metra Ekrani 2 Inch Kendi 140° Bateria 900mAh deri ne 1.5 ore filmim. Psguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porosittani📣 #porosittani📥 #porosittani #porositonline #blionlineblilire #blionline #blitani #blingashtepia #blejsigurte #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #kamera #aksesor #merrjepal #fier #tirana #durres #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #ditelindje

4 0 Jun 20, 2018

Cmimi: 2000 Leke Bejeni makinen tuaj te duket e vcant. Shirit dekor per makine me dy ngjyra blu dhe te kuqe, vendoset ne bagazh me ngjitje. Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porisittani📥 #porosittani📣 #porosittani #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blejsigurte #blitani #blingashtepia #dyqanonline #oferta #makina #pjesmakinash #merrjepal #okazion #paguajcash #paguajnedorezim #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder

3 0 Jun 20, 2018

Cmimi: 3000 leke 2 Bokse Makine Pionner Fuqia 2x220=440w Bokse makine ne forme rrethore te pershtatshme per ne kroskot, ne dyer ose ne bagazh. Ze i qart dhe ndjeshmeri reagimi e shpejte. Dizanji mundeson qe tingulli projektohet ne menyre uniforme dhe me perhapje te gjere. Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porisittani📥 #porosittani📥 #porosittani #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blejsigurte #blitani #blingashtepia #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #makina #kasetafon #merrjepal #oferta #pjesmakinash #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #ditelindje #bokse

4 0 Jun 20, 2018

Tag shokun që duhet me pa 😂😂 Qysh more Xhensila ❤ 😂🤣 - - - - - Follow for more llafe_tvjetra ✔ - - - - #albania #kosovo #prishtina #tirana #gjakova #peja #gjilan #prizren #durres #saranda #vlore #samantator #xhensilator #babastars #dorators #dafinators #kidator #ledrivula #ledrizlla #butrintimeri #butriors #mmv #mozzikfans #morenator

81 2 Jun 20, 2018

Cmimi: 19000 Leke Xiaomi Redmi 5 (2018) I Ri Ne Kuti Version Europian. Garancia 12 muaj Kerkokoni nje Smartfon Unik me Dizanjo te vecant, me parametra te mira ai eshte Xiaomi Redmi 5. Parametra Ekrani 5.7 Inch IPS Kamera 12 MP HDR Kamera dytsore 5 MP inteligjente tregon gjinin dhe moshen. Video 1080P 30fps Ram 2 Gb, Memoria 16 Gb pranon karte memorie deri ne 128 Gb Androidi 7.1.2 Cpu: Octa Core 1.8 Ghz Materiali Alumin Fingerprinter Rrieti 4G lte Dual Sim Bluetooth 4.2. Bateria 3300 mAh. Shoqerohet me kllefe mbrojtse. Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. porisittani📥 #porosittani📣 #porosittani #porositngashtëpia #porositonline #blionlineblilire #blionline #blitani #blingashtepia #blejsigurte #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #telefona #tableta #oferta #dhurata #okazion #merrjepal #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #shkoder #korce #ditelindje #merrjepal

1 0 Jun 20, 2018

Cmimi: 27000 Leke SUPER OFERT CMIMI ME I MIR NE TREG Huawei Honor 6X (2017) I Ri Ne Kuti Version Europian. Garancia 12 muaj. Kerkoni nje Smartfon te vecant me bateri qe zgjat dhe qe ben dallim nga smartfonet e tjer, ai eshte Huawei Honor 6X , i cili ka fituar dhe titullin si smartfoni me I mire ne kategorin e smartfonve me cmim te mesem. Parametrat Ekrani LTPS IPS 5.5 Inch Kamera 2 x 12 MP + 2MP autofocus 1080 P HDR Kamera Sekondare 8 Mp Video 1080P 30fps Ram 3 Gb, Memorie 32 Gb pranon karte memorie deri ne 256 Gb Cpu: Octa Core 4x2.1 Ghz 4x1.7 Ghz Cortex A-53 Android 6.0 Perditsohet ne 7.0 Emui 5.0 Rrjeti 4G Lte Dual Sim Fingerprinter Materiali Alumin Bluetooth 4.1 Bateria 3340 mAh Kohe bisede 23 ore. Paguaj.ne dorzim transporti fas vjen aty ku ndodheni ju. #porisittani📥 #porosittani📣 #porosittani #porositngashtëpia #porositonline #blionlineblilire #blionline #blitani #blingashtepia #blejsigurte #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #telefona #tableta #oferta #dhurata #okazion #merrjepal #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #shkoder #korce #ditelindje #merrjepal

4 0 Jun 20, 2018

Cmimi: 3700 leke Kasetafon Makine me Bluetooth super cilsor, kasetaofni ju mundeson tu perigjeni telefonatave, kasetafoni suporton: Bluetooth, MP3&WMA, Fm, Sd card, AUX , USB. Kasetafoni shoqerohet me pult. Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porisittani📥 #porosittani📥 #porosittani #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blejsigurte #blitani #blingashtepia #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #makina #kasetafon #merrjepal #oferta #pjesmakinash #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #ditelindje

1 0 Jun 20, 2018

Cmimi: 3000 Leke Dyshek Kamping Me Ajer Relaks I Pa Krahesushem. Mereni me vete kudo ne plazh, ne natyr, ne pishin etj, dhe jepuni kuptim pushimeve tuaja, relaksohuni si kurr me par dhe do te ndiheni sikur flini mbi re. Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porisittani📥 #porosittani📣 #porosittani #prositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blitani #blejsigurte #blingashtepia #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #oferta #dhurata #pushime #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #ditelindje #merrjepal #dyshek #plazh

1 0 Jun 20, 2018

Cmimi: 4500 leke Ore inteligjente z60 me kart sim e pershtatshme per android dhe i phone, te dhenat e ores: Ram 64 M, Rom 128 M, Bluetooth BT3.0, ekrani 1.54 inch ips 240x240 pixel, kamera 2 M, bateria 350 mAH, 2 dite perdorim normal. Ora suporton shum opsione si: Phone Call:Dial, Hands-free Calls, Call Records and Phonebook/Bluetooth Call SMS:Local SMS/Through the Android / iOS Synchronous Push Message Music Player:BT Music Anti-Lost:Anti-Lost, Find Each Other, Compatible with Android and Apple Device Sleep Monitor:YES Pedometer:Step Motion Meter, Calorie Counter, Mileage Record Sedentary Remind:Sedentary Remind Camera: Traditional Photograph, Independently by the Watch / Remote Camera, Watch Controls the Android Phones Taking a Picture Others:Alarm, Calendar, Stopwatch, Calculator Compatible with Android and Apple device QQ, WeChat, Facebook, Twitter and Other Real-time Information Can Push to the Watch. paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. #porosittani #porosittani📥 #porositonline #porositngashtëpia #blionlineblilire #blionline #blejsigurte #bleingashtepia #blitani #dyqanonline #dhurata #telefona #tableta #oferta #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #korce #elbasan #shkoder #porosittani📣 #ora #ditelindje #merrjepal

5 0 Jun 20, 2018
Purplesta.com © 2017. Website is based on Instagram API, images, photos and media information displayed on this website is owned by Instagram.